Kjøpe MXPLAD30KP45CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 45V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 72.7V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 50V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | PLAD |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 30000W (30kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard SMD |
| Andre navn: | 1086-13482 1086-13482-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXPLAD30KP45CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 414A |