Kjøpe MXSMBJ40CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 40V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 64.5V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 44.4V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | SMBJ (DO-214AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Andre navn: | 1086-14102 1086-14102-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MXSMBJ40CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 9.3A |