Kjøpe PTS08056V075 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 6V |
|---|---|
| Tid til tur: | 0.3s |
| Tykkelse (Maks): | 0.049" (1.25mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm) |
| Serie: | PTS0805 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | PTS08056V075 |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | PPTC SMD 0805 6V 0.75A |
| Nåværende - tur (det): | 1.5A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 750mA |
| Email: | [email protected] |