Kjøpe QRF1230R30 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 3.5V @ 210A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1200V (1.2kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | Module |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 150ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur - Kobling: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | QRF1230R30 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1200V (1.2kV) 210A (DC) Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Common Anode |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 1.2KV 210A |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 1mA @ 1200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 210A (DC) |
| Email: | [email protected] |