Kjøpe RGEF700-2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 3.5s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.421" L x 0.098" W (10.70mm x 2.50mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RGEF |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 20 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 7.7 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | RF3248-000 RGEF700-2HF RGEF700-2HF-ND RGEF700-2HFTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RGEF700-2 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.776" (19.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 7A HLD |
| Nåværende - tur (det): | 11.9A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 7A |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |