Kjøpe RPS0J820MCN1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 6.3V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | FPCAP, RPS |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 220mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.2A @ 100kHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-3833-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | RPS0J820MCN1GS |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.224" (5.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 82µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 35 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitans: | 82µF |