Kjøpe SL08 10002 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | miniAMP |
| R @ Current: | 0.32 Ohm |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 570-1094 SL0810002 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SL08 10002 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beskrivelse: | ICL 10 OHM 20% 2.5A 8MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 2.5A |
| godkjenninger: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |