Kjøpe SL08 50001-A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±15% |
|---|---|
| Serie: | miniAMP |
| R @ Current: | 0.95 Ohm |
| R 25 ° C: | 50 Ohm |
| Andre navn: | 570-1279 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SL08 50001-A |
| Lead Spacing: | 0.201" (5.10mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 50 Ohm Ohm ±15% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beskrivelse: | ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 1.1A |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |