Kjøpe SN65LVDT125ADBTR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsforsyningskilde: | Single Supply |
|---|---|
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
| Type: | Crosspoint Switch |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP |
| Serie: | 65LVDT |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDT125ADBTR |
| Uavhengige kretser: | 1 |
| Utvidet beskrivelse: | Crosspoint Switch 1 x 4:4 38-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC LVDS 4X4 XPOINT SW 38TSSOP |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | - |
| Krets: | 1 x 4:4 |
| Email: | [email protected] |