Kjøpe SN65LVDT125ADBT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsforsyningskilde: | Single Supply |
|---|---|
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
| Type: | Crosspoint Switch |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP |
| Serie: | 65LVDT |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andre navn: | 296-16979 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDT125ADBT |
| Uavhengige kretser: | 1 |
| Utvidet beskrivelse: | Crosspoint Switch 1 x 4:4 38-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC SW CROSSPOINT HS 4X4 38-TSSOP |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | - |
| Krets: | 1 x 4:4 |
| Email: | [email protected] |