Kjøpe SN75LVDS86DGG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TSSOP |
| Serie: | FlatLink™ |
| protokoll: | LVDS |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andre navn: | 296-6672-5 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall drivere / mottakere: | 0/4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN75LVDS86DGG |
| Utvidet beskrivelse: | 0/4 Receiver LVDS 48-TSSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC FLATLINK(TM) RCVR 48-TSSOP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |