Kjøpe SRF1260A-100M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±20% |
|---|---|
| Test induktans - koblet i serie: | 40µH |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, SRF1260A |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRF1260A-100MCT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall ruller: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SRF1260A-100M |
| Induktans - koblet i parallell: | 10µH |
| Høyde: | 0.244" (6.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 24.6 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD |
| DC-motstand (DCR) - Serie: | 93.4 mOhm Max |
| DC-motstand (DCR) - Parallell: | 24.6 mOhm Max |
| Nåværende Saturation - Series: | 3.59A |
| Nåværende Metning - Parallell: | 7.17A |
| Nåværende vurdering - Serie: | 2.67A |
| Nåværende vurdering - Parallelt: | 5.35A |