Kjøpe SRF1260A-470M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±20% |
|---|---|
| Test induktans - koblet i serie: | 188µH |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, SRF1260A |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRF1260A-470M-ND SRF1260A-470MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRF1260A-470M |
| Induktans - koblet i parallell: | 47µH |
| Høyde: | 0.244" (6.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 86 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD |
| DC-motstand (DCR) - Serie: | 340 mOhm Max |
| DC-motstand (DCR) - Parallell: | 86 mOhm Max |
| Nåværende Saturation - Series: | 1.62A |
| Nåværende Metning - Parallell: | 3.24A |
| Nåværende vurdering - Serie: | 1.35A |
| Nåværende vurdering - Parallelt: | 2.71A |