Kjøpe SRR1005-272K med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1005 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 55 @ 252kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR1005-272K |
| induktans: | 2.7mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.205" (5.20mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1.2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 2.7mH Shielded Wirewound Inductor 120mA 8.6 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2.7MH 120MA 8.6 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 8.6 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 120mA |
| Nåværende - Metning: | 180mA |
| Email: | [email protected] |