Kjøpe SRR1260A-100M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1260A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 32 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR1260A-100MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | SRR1260A-100M |
| induktans: | 10µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 21MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 20 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 10UH 5.5A 20 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 20 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 5.5A |
| Nåværende - Metning: | 5.5A |