Kjøpe SRU1048A-331Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRU1048A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 18 @ 796kHz |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRU1048A-331YCT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens varenummer: | SRU1048A-331Y |
| induktans: | 330µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.201" (5.10mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 3MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 330µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 640 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 330UH 650MA 640 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 640 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 650mA |
| Nåværende - Metning: | 520mA |