Kjøpe STGF12NB60KD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 2.8V @ 15V, 12A |
| Testtilstand: | 480V, 12A, 10 Ohm, 15V |
| Td (på / av) @ 25 ° C: | 25ns/96ns |
| Bytte energi: | 152µJ (on), 258µJ (off) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220FP |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 37ns |
| Strøm - Maks: | 30W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Full Pack |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | STGF12NB60KD |
| Inngangstype: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 54nC |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT 600V 14A 30W Through Hole TO-220FP |
| Beskrivelse: | IGBT 600V 14A 30W TO220FP |
| Nåværende - Samlerpulserte (Icm): | 60A |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 14A |
| Email: | [email protected] |