Kjøpe STGF17NC60SD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 1.9V @ 15V, 12A |
| Testtilstand: | 480V, 12A, 10 Ohm, 15V |
| Td (på / av) @ 25 ° C: | 17.5ns/175ns |
| Bytte energi: | 135µJ (on), 815µJ (off) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220FP |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 31ns |
| Strøm - Maks: | 32W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Full Pack |
| Andre navn: | 497-13580-5 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STGF17NC60SD |
| Inngangstype: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 54.5nC |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT 600V 17A 32W Through Hole TO-220FP |
| Beskrivelse: | IGBT 600V 17A 32W TO220FP |
| Nåværende - Samlerpulserte (Icm): | 80A |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 17A |
| Email: | [email protected] |