Kjøpe STMPE2401TBR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 36-TFBGA (3.5x3.5) |
| Serie: | Xpander Logic™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 36-TFBGA |
| Utgangstype: | Push-Pull |
| Andre navn: | 497-6133-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall I / O: | 24 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | STMPE2401TBR |
| Avbryt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | Keypad Controller, POR, PWM |
| Utvidet beskrivelse: | I/O Expander 24 I²C 36-TFBGA (3.5x3.5) |
| Beskrivelse: | IC I/O EXPANDER I2C 24B 36TFBGA |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | 4mA |
| Klokkefrekvens: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |