T627102054DN
Delenummer:
T627102054DN
Produsent:
Powerex, Inc.
Beskrivelse:
SCR FAST SW 1000V 200A TO200AB
Dataark:
T627102054DN.pdf
Introduksjon
Kjøpe T627102054DN med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks):2.1V
Spenning - Off State:1000V
Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks):3V
Leverandør Enhetspakke:T62
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:DO-200AA, A-PUK
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Monteringstype:Stud Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:6 Weeks
Produsentens varenummer:T627102054DN
Utvidet beskrivelse:SCR 1000V 315A Standard Recovery Stud Mount T62
Beskrivelse:SCR FAST SW 1000V 200A TO200AB
Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks):315A
Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks):200A
Nåværende - Off State (Maks):25mA
Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm):4000A @ 60Hz
Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks):150mA