Kjøpe T7H8146504DN med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 1400V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 3V |
| Struktur: | Single |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-200 Variation |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall SCR, Diodes: | 1 SCR |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | T7H8146504DN |
| Utvidet beskrivelse: | SCR Module 1400V 1020A Single Chassis Mount TO-200 Variation |
| Beskrivelse: | SCR PHASE CTRL MOD 1400V 650A |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 1020A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 650A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 8200A, 9000A |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 150mA |