Kjøpe UAL25-0R3F8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Serie: | UAL |
| Motstand (ohm): | 0.3 |
| Strøm (Watts): | 25W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UAL25-0R3F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.575" (14.60mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 25W |