Kjøpe UAL25-500RF8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Serie: | UAL |
| Motstand (ohm): | 500 |
| Strøm (Watts): | 25W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | 696-1452 UAL-25-500F UAL-25-500F-ND UAL25-500RF8-ND UAL25500RF8 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Produsentens varenummer: | UAL25-500RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.575" (14.60mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 500 OHM 1% 25W |