Kjøpe UPW2A101MHH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UPW |
| Ripple Current: | 377mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UPW2A101MHH |
| Levetid @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | 180 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.787" (20.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 100µF |