Kjøpe UPW2A102MHH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | UPW |
| Ripple Current: | 1.14A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UPW2A102MHH |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedans: | 47 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.575" (40.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 1000µF |