Kjøpe Z00607MA 2BL2 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-92 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Andre navn: | 497-12732-3 Z00607MA 2BL2-ND Z00607MA2BL2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | Z00607MA 2BL2 |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 800mA Through Hole TO-92 |
| Beskrivelse: | TRIAC SENS GATE 600V 0.8A TO92 |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 800mA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 9A, 9.5A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 5mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 5mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |