Kjøpe BQ24125RHLT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 16V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-VQFN (3.5x4) |
| Serie: | bqSWITCHER™ |
| Programmerbare funksjoner: | Current, Timer |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-46071-2 BQ24125RHLT-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 ~ 3 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BQ24125RHLT |
| Interface: | - |
| Feilbeskyttelse: | Over Temperature |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-VQFN (3.5x4) |
| Beskrivelse: | IC LI-ION CHARGE MGMT 20-QFN |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 2A |
| Batterispenning: | 8.4V |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |