Kjøpe CTSLV310TG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, Translator |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-TSSOP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:2 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produksjon: | LVDS, LVPECL |
| Andre navn: | CTX1324TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CTSLV310TG |
| Input: | Clock |
| Frekvens - Maks: | 1.6GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, Translator IC 1.6GHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differensial - Input: Output: | No/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLOCK BUFFER 1:2 1.6GHZ |
| Email: | [email protected] |