Kjøpe CTSLV353PG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer/Driver, Divider, Translator |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SON (1.5x1) |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:1 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-XFDFN |
| Produksjon: | LVPECL |
| Andre navn: | CTX1328TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CTSLV353PG |
| Input: | LVCMOS, Sine Wave |
| Frekvens - Maks: | 800MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Buffer/Driver, Divider, Translator IC 800MHz 8-XFDFN |
| Differensial - Input: Output: | No/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLOCK BUFFER 1:1 800MHZ |
| Email: | [email protected] |