Kjøpe CTSLV399TG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-MSOP |
| Signalkondisjonering: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-VSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produksjon: | LVDS, LVPECL |
| Andre navn: | CTX1334TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CTSLV399TG |
| Input: | LVDS, LVPECL |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 1 Channel 8-MSOP |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER 1CH 8MSOP |
| Forsinkelsestid: | 400ps |
| Datahastighet (maks): | - |
| Strøm - Forsyning: | 48mA |
| Kapasitans - Input: | - |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |