Kjøpe ERZ-SF2MK820 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 82V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 74V |
| Varistor Spenning (Maks): | 90V |
| Serie: | ZNR® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2-SMD, J-Lead |
| Andre navn: | ERZSF2MK820 P820ZSTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCV |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 65VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 50VAC |
| Produsentens varenummer: | ERZ-SF2MK820 |
| Energi: | 3.5J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 82V 600A 2SMD JLEAD |
| Nåværende - Overspenning: | 600A |
| Kapasitans @ Frekvens: | - |
| Email: | [email protected] |