Kjøpe HM11-21804LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±25% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.504" Dia (12.80mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | HM11 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | HM11-21804LF |
| induktans: | 9.3µH |
| Høyde - sittende (maks): | 1.063" (27.00mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 9.3µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 15 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 9.3UH 9A 15 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 15 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 9A |
| Nåværende - Metning: | 30A |
| Email: | [email protected] |