Kjøpe HM11-51803LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±25% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | HM11 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | HM11-51803LF |
| induktans: | 5.5µH |
| Høyde - sittende (maks): | 1.063" (27.00mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 5.5µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 8.4 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 5.5UH 10A 8.4 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 8.4 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 10A |
| Nåværende - Metning: | 14A |
| Email: | [email protected] |