Kjøpe HM11-31503LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±25% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.460" Dia (11.68mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | HM11 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | HM11-31503LF |
| induktans: | 4.2µH |
| Høyde - sittende (maks): | 1.063" (27.00mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 4.2µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 4.9 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 4.2UH 13.5A 4.9 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 4.9 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 13.5A |
| Nåværende - Metning: | 35A |
| Email: | [email protected] |