Kjøpe JLLN010.T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 160V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 300V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD® JLLN |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navn: | JLLN010 JLLN10 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JLLN010.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 10A 300VAC/160VDC |
| Nåværende vurdering: | 10A |
| Klasse: | T |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA |
| godkjenninger: | CE, CSA, UL |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |