Kjøpe JLLN030.T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 160V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 300V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navn: | JLLN030 JLLN30 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Produsentens varenummer: | JLLN030.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 30A 300VAC/160VDC |
| Nåværende vurdering: | 30A |