Kjøpe JLLN070.V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 125V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 300V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.811" Dia x 0.843" L (20.60mm x 21.40mm) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navn: | JLLN070 JLLN70 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Produsentens varenummer: | JLLN070.V |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 70A 300VAC/125VDC |
| Nåværende vurdering: | 70A |