Kjøpe LR4-190F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 15V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 5s |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.827" L x 0.205" W (21.00mm x 5.20mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LR4 |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 102 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 39 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Strap |
| Andre navn: | E24709-000 RF1538-000 RF1538-000-ND RF1538000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | User Defined |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LR4-190F |
| Lead Spacing: | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 1.9A STRAP |
| Nåværende - tur (det): | 3.9A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 1.9A |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |