Kjøpe LT3092ETS8#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Inngang: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-8 |
| Serie: | - |
| Sensing Method: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Andre navn: | LT3092ETS8#TRMPBFTR LT3092ETS8TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3092ETS8#TRMPBF |
| Funksjon: | Current Source |
| Utvidet beskrivelse: | Current Source Regulator 200mA TSOT-23-8 |
| Beskrivelse: | IC CURRENT SOURCE 1% TSOT23-8 |
| Strøm - Utgang: | 200mA |
| nøyaktighet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |