Kjøpe LT3092IDD#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Inngang: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Sensing Method: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | LT3092IDDPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3092IDD#PBF |
| Funksjon: | Current Source |
| Utvidet beskrivelse: | Current Source Regulator 200mA 8-DFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC PROG CURRENT SOURCE 8DFN |
| Strøm - Utgang: | 200mA |
| nøyaktighet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |