Kjøpe LT3092IST#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Inngang: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223-3 |
| Serie: | - |
| Sensing Method: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navn: | LT3092ISTPBF Q4487367 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3092IST#PBF |
| Funksjon: | Current Source |
| Utvidet beskrivelse: | Current Source Regulator 200mA SOT-223-3 |
| Beskrivelse: | IC PROG CUR SOURCE SOT223 |
| Strøm - Utgang: | 200mA |
| nøyaktighet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |