Kjøpe MAX8831EWE+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 1.6V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-WLP (2x2) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-UFBGA, WLCSP |
| Andre navn: | MAX8831EWE+T-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 5 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX8831EWE+T |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 5mA, 25mA 16-WLP (2x2) |
| dimming: | I²C |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 5MA 16WLP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 5mA, 25mA |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |