Kjøpe SRF1260-102M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±30% |
|---|---|
| Test induktans - koblet i serie: | 4mH |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRF1260 |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRF1260-102MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall ruller: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRF1260-102M |
| Induktans - koblet i parallell: | 1mH |
| Høyde: | 0.244" (6.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 1.854 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD |
| DC-motstand (DCR) - Serie: | 6.782 Ohm Max |
| DC-motstand (DCR) - Parallell: | 1.854 Ohm Max |
| Nåværende Saturation - Series: | 350mA |
| Nåværende Metning - Parallell: | 700mA |
| Nåværende vurdering - Serie: | 283mA |
| Nåværende vurdering - Parallelt: | 570mA |
| Email: | [email protected] |