Kjøpe STD100N3LF3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (maks): | ±20V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | D-Pak |
| Serie: | STripFET™ II |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 5.5 mOhm @ 40A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 110W (Tc) |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | 497-16197-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STD100N3LF3 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 2060pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 27nC @ 5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 30V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 5V, 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 30V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 30V 80A DPAK |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 80A (Tc) |