Kjøpe STD10NM50N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | DPAK |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 630 mOhm @ 3.5A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 70W (Tc) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | 497-10954-2 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STD10NM50N |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 450pF @ 50V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 17nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 500V 7A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 500V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 500V 7A DPAK |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 7A (Tc) |