Kjøpe TO3316-101M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | TO3316 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | TO3316-101M |
| induktans: | 100µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.209" (5.30mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 7MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 100µH Unshielded Inductor 1.3A 280 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 280 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1.3A |