Kjøpe TO3316-151M med BYCHPS
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | TO3316-151M |
| induktans: | 150µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.209" (5.30mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 6.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 150µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 400 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1A |