Kjøpe TO3316-102M med BYCHPS
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 60 @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | TO3316-102M |
| induktans: | 1mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.209" (5.30mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 1mH Unshielded Inductor 300mA 3 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 3 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 300mA |