Kjøpe BFC236552103 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 220V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Serie: | MKT365 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236552103 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC236552103 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.532" (13.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 10000pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD |
| kapasitans: | 10000pF |