BFC236552333
Delenummer:
BFC236552333
Beskrivelse:
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Dataark:
BFC236552333.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236552333 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:400V
Spenningsverdier - AC:220V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm)
Serie:MKT365
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236552333
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236552333
Lead Spacing:0.197" (5.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.512" (13.00mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.033µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
kapasitans:0.033µF